Velikonoční tvoření s Kukandem

Znáte kreativní obchůdek Kukando? Já jsem na Kukando poprvé narazila před pár lety, když jsem pro dcerky před Vánoci hledala trika se jmény. Jak jsme tvořily s velikonočními omalovánkami se můžete podívat v článku.

Zaujaly mě veselé a netradiční zvířátkové obrázky a dcerkám jsem objednala trička s netopýry a k tomu přihodila i betlém. Letos jsme se s dcerkami pustily do vybarvování velikonočních omalovánek od Kukanda a ozdobily květináče i poslaly velikonoční přáníčka.

Co se mi na Kukandomalovánkách líbí?

Originální, hravé a nezaměnitelné kresby – na první pohled poznáte, že se jedná o obrázky z Kukando dílny.
Skvělou výhodou jsou i výrazné černé linky a tak vymalování obrázků snadno zvládnou i mladší děti bez velkého přetahování. Zároveň mají i mnoho detailů – děti procvičí i přesnost a malování menších úseků.

Velikonoční Kukandomalovánky jsou plné zajíčků, oveček, vajíček i dalších jarních motivů. Kromě samotných omalovánek jsou součástí pdf souboru i tvořivé návody a tipy, jak dál vybarvené obrázky využít.
Každý rok posíláme kamarádům i členům rodiny poštou velikonoční pohledy nebo přáníčka a tak jsme použily i Kukandomalovánky při vyrábění.

Velikonoční Kukandomalovánky nám rozveselily před velikonoční období. Většina výrobků putovala dál a potěšila babičky i paní učitelky ve školce.
Příště musím nechat omalovánky vytisknout na pevnější papír, aby papír lépe vydržel vybarvování fixami.


Na webu Kukanda najdete mnoho různých omalovánkových motivů i jiných tvořivých pomůcek. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.


Chcete si s dětmi užít velikonoční přípravy naplno? Mám pro vás týden plný velikonoční zábavy a tvoření.

10 osvědčených tipů na aktivity  pro děti, díky kterým si užijete Velikonoce 
+ velikonoční pracovní listy zdarma

Týden plný aktivit za 359 Kč.

Objednávejte na odkazu: