Malování Kukando triček

Máte chuť vyrobit si s dětmi vlastní trika a nevíte, kde začít? Připravila jsem pro vás pár tipů pro usnadnění tvořících začátků.

Vybarvovací trika Kukando byla před dvěma lety prvním výrobkem, který jsem od kreativního obchůdku vyzkoušela. Tehdy jsem hledala trika se jmény pro moje dcery a narazila právě na Kukando a moc se mi líbilo spojení – triko s vlastním jménem a veselým zvířecím obrázkem. Děti si tak snadno „vyrobí“ originální triko a mohou si obrázek vymalovat podle vlastní fantazie.

Moje praktické tipy při malování na trička:

  • Karton – dovnitř trička vložte karton nebo noviny, zabráníte prosáknutí fixy a obtisknutí barvy na druhou stranu trička.
  • Kolíčky – vezměte si k ruce 4-6 kolíčků na prádlo a vypněte triko. Dětem se bude lépe malovat a triko se nebude krabatět.
  • Fixy na textil – použijte fixy určené přímo na textil, jinak se vám barva bude vymývat. Mám dobrou zkušenost s fixy od Centropen. Fixy můžete objednat přímo na Kukandu a přijdou vám spolu s vybraným tričkem.

Vybarvovací trika Kukando

Jaké jsou tedy naše zkušenosti s Kukando tričky?
Stejně jako u omalovánek oceňuji široké černé obrysy obrázků, vymalování trika v pohodě zvládnou i menší děti (dcera s malou pomocí vymalovala své netopýří triko už ve dvou letech).

Trička s netopýry už máme více než dva roky a i přes používání a časté praní (bílé tričko, oblíbené tričko) je potisk stálé pěkný, beze změny a nikde se neloupe. Také rozměry triček se nezměnily – jen dcerky trochu povyrostly a tričkům trochu urostly :). Nepoužívám sušičku a peru jen na 40 stupňů.

Pokud si s dětmi chcete vyrobit vlastní a originální trička, rozhodně doporučuji trika s Kukando zvířátky nebo jiným veselým potiskem. Na přání vám na Kukandu na tričko natisknout jméno nebo jiný vlastní text.
A POZOR v nabídce nemají jen dětská trika, ale můžete se sladit celá rodina.

Pro srovnání ještě přidávám i fotografie nového a staršího trička.