Tvořivé programy a kurzy

Pravidelné online tvořivé programy a kurzy, které vám pomohou s nápady na zábavné a osvědčené v daném ročním období. Aktivity jsou vhodné pro děti ve věku přibližně 2-6 let.

Jak zabavit děti venku? Hledáte jednoduché a zábavné aktivity pro děti na ven?

Připravila jsem pro vás a hlavně pro vaše děti zábavný e-book – NETRADIČNÍ KŘÍDOVÉ AKTIVITY PRO DĚTI.

Využijete při hezkém počasí – jaro, léto, podzim. Celkem je to 7 nápadů, které ale můžete hodně obměňovat a vymýšlet nové možnosti a témata

Nápady jsou přesně podle mého gusta a podle názvu AKTIVNĚ I KREATIVNĚ jsou tam tipy, které kombinují kreativní nápady i aktivní vyžití

Programy pro děti

Aktivně i kreativně


Co v každém programu najdete?


~ návody na tvoření

~ tipy na zajímavé knihy

~ motivační aktivity

~ pracovní listy

~ sportovní aktivity

Tvořivé programy jsou vždy zaměřené podle daného ročního období. Momentálně chystám další běh na léto.


Reference na proběhlé výzvy a programy

Bylo to moc prima zpestření prázdnin, které nebylo jen o výtvarné inspiraci, ale zároveň vybízelo i k tomu vyrazit někam ven (nejen kvůli nasbírání materiálu). Prostě přesně v duchu názvu – aktivně i kreativně.

Zuzka Č.
(reference po programu Prázdniny (s) Aktivně i kreativně)

Rybníčková výzva byla skvělá, rozmanitá a naše děti moc bavila vždycky se nechali unést na vlnách tvoření a pokaždé rozvíjela další dovednosti a také je díky ní napadali nové věci spojené s tématem! Jsem nadšená zajímavým a pestrým, inspirativním tvořivým blokem pro děti! Oceňuju také jednoduchost a nápaditost které jsou opravdu na míru dětem tak že jsem se ani nezapotila!

Erika K.
(reference po výzvě Rybník a jeho okolí)