O mně


Jmenuji se Lenka Kalinová a jsem tvůrkyně projektu Aktivně i kreativně s dětmi. Jsem mámou dvou holčiček a díky nim jsem se naplno vrhla do přípravy tvořivých aktivit.

Původně vše bylo jen pro dcerky, ale když jsem kamarádkám vyprávěla o našich výrobcích, tak byly nadšené a mnohokrát jsem je inspirovala. Ony pak zkoušely tvořit podle nás a posílaly mně fotografie svých výtvorů.

Facebooková skupina Aktivně kreativně s dětmi a později i tento celý projekt vznikl na jejich popud.

Během rodičovské dovolené jsem si udělala i certifikovaný kurz pedagoga volného času a prošla několika výtvarnými kurzy, abych poznala nové techniky a rozšířila si znalosti v této oblasti.

Proč aktivně?Proč kreativně?

Sport a pohyb k mému životu patří a tak ho ráda zapojuji do svých výtvarných návodů. Pokud se hodí k danému tématu, poslouží jako skvělá motivační aktivita a děti se snadněji do tvoření ponoří.Snažím se zapojovat různé techniky a náměty. Hlavní inspiraci čerpám z přírody a okolního světa. Častým pomocníkem během tvoření jsou mi přírodní materiály nebo zbytkové materiály.


Podívejte se na aktuální nabídku kurzů

Odebírejte Newsletter

Chcete se včas dozvědět o nových produktech a nových návodech, které chystám nebo jsem pro Vás připravila? Přihlaste se k odběru nepravidelného newsletteru
Nové informace chodí přibližně dvakrát měsíčně a jsou plné inspirace na zábavné aktivity a na tvoření s dětmi.