Vlastní čaj a Kukando hrnečky

Podzim je pro mě obdobím čaje a tak jsme se pustily do výroby vlastního čaje.


Bylinkovou čajovou směs jsem ještě vylepšila o šípky, které jsme během podzimu nasbíraly a usušily. Šípek je skvělým plodem, který obsahuje mnoho vitamínu C a podporuje imunitu.

Co jsme na výrobu čaje použily:

  • oblíbená čajová směs
  • sáčky (filtry) na čaj – používám tyto z drogerie DM
  • nasušené šípky

Další Kukando produkt, který můžeme s dcerkami otestovat jsou keramické hrnky se jmény. Hrnečky Kukando jsou dělané na přání – můžete si nechat natisknout jméno, přezdívku nebo i jiné věnování. Máme doma trochu jednorožčí období a tak obě sáhly po motivu jednorožce.

Od prvního dne, kdy nám hrnečky dorazily, tak jsou v každodenním zápřahu a holky je podrobily důkladnému testování. Navíc vlastní hrnky se jménem jsou pro holky skvělou motivací k dodržování pitného režimu a nemusím tak často pití připomínat :).

A praktické informace na závěr – hrnečky jsou velké (mají objem 0,3l), keramické a můžete je klidně dát do myčky – již mnohokrát umyté a potisk bez problémů drží.

Hrnky se jménem nebo věnováním jsou originálním dárkem k svátku, paní učitelce nebo třeba babičce.

My jsme pár sáčků čaje darovaly babičce k svátku.

Pokud máte obavy z rozbití hrnečku, tak můžete zkusit pro děti pořídit plecháčky se jménem. Na celou nabídku kreativního obchůdku se můžete podívat na webové stránky Kukanda.